Volná místa

Aktuálně hledáme tyto pozice:

Obchodní referent Back Office

Pracovní náplň

  • vyřizuje došlé objednávky
  • domlouvá termíny stáček a expedice
  • komunikuje s přepravci ohledně zajištění dopravy
  • vytváří potřebné faktury, popř. jiné dokumenty potřebné k expedici
  • zajišťuje ve spolupráci s laboratoří potřebné certifikáty k jednotlivým dodávkám
  • odpovídá za správné vystavení faktur
  • zajišťuje veškeré úkony související s evidencí vratných obalů u zákazníků
  • provádí pravidelné vyhodnocování saldokonta obalů
  • vyřizuje veškeré celní doklady potřebné pro vývoz a dovoz zboží
  • komunikuje s příslušným celním úřadem a vyřizuje všechny požadavky celního úřadu a zodpovídá za správné dodržování pokynů u zjednodušeného celního postupu
  • vystavuje potřebné celní doklady nutné při vývozu a dovozu zboží (CMR, AAD, EUR 1 apod.)
  • odpovídá za správné vystavení celních dokladů a dokladů týkajících se SPD a celní odbavení zásilky do zahraničí
  • komunikuje se stálými zákazníky
Požadavky

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • schopnost samostatného jednání, komunikativnost
  • znalost práce s PC

Energetik a vedoucí strojovny

  • odpovědnost za technický stav strojů a zařízení v energetickém zdroji a strojovně chlazení, zařízení pro výrobu chladu, vzduchu, úpravnu vody
  • plánování dodávky energií
  • rozbory spotřeb energií
  • zajištění smluvního množství elektrické energie a tepelné energie
  • odpovědnost za chod trafostanice, rozvod páry
  • zajištění bezpečného chodu a provozuschopný chod elektrického zařízení
  • kontrola a revize zařízení, zabezpečování oprav
  • zařízení pro výrobu chladu, vzduchu, úpravnu vody
  • vedení kolektivu 4 zaměstnanců
Požadavky

  • SŠ vzdělání technického směru
  • uživatelská znalost práce na PC
  • spolehlivost, samostatnost
  • znalost AJ výhodou
Co nabízíme

  • perspektivní zaměstnání
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • závodní stravování

Kontaktujte nás na:
e-mail: info@samson.cz
tel. +420 386 708 120